Вівторок, 14.05.2024, 19:35

Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 117
Сторінки: « 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 »

30 березня в місті Києві відбувся навчальний тренінг для зареєстрованих учасників програми «eTwinning Plus» в якому взяла участь вчителька англійської мови Дмитренко Л.В.

Мої статті | Переглядів: 398 | Додав: Administrator | Дата: 02.06.2016 | Коментарі (0)

Напередодні   8 березня учні школи привітали своїх мам та бабусів, і на деякий час поринули у  Стародавній Китай у пошуках Сувою Удачі (Керівник Лобач О.А.та Дмитренко Л.В.). Ведучі свята Дмитренко Л.В. та Срібний С.О. ознайомили з цікавими таємницями, магією і чарівництвом Стародавнього Китаю.

Мої статті | Переглядів: 343 | Додав: Administrator | Дата: 02.06.2016 | Коментарі (0)

До дня святого Валентина у школі відбувся позакласний захід, що мав назву«Під знаком Купідона»  (керівник Дмитренко Л.В.).

Мої статті | Переглядів: 329 | Додав: Administrator | Дата: 02.06.2016 | Коментарі (0)

У січні в школі проходив конкурс знавців англійської мови «My mother land: the place where I live\ the place I love the most», проведений міжнародним видавництвом MM  Publications спільно з Міністерством освіти і науки України на підтримку ініціативи Президента України «2016- Рік англійської мови в Україні».

Мої статті | Переглядів: 453 | Додав: Administrator | Дата: 02.06.2016 | Коментарі (0)

"Майстер сновидінь, марень і мрій", "народжена для квітів", "химерна художниця", чиї картини -  "фантастична реальність або реальна фантастика" ... Всі ці захоплені відгуки фахівців - про творчість нашої співвітчизниці, унікальної художниці -  Катерини Василівни Білокур.

Мої статті | Переглядів: 391 | Додав: Administrator | Дата: 10.04.2016 | Коментарі (0)

29 січня 2016 року учнями школи було вшановано пам'ять  загтблих Героїв Крут

Мої статті | Переглядів: 339 | Додав: Administrator | Дата: 10.04.2016 | Коментарі (0)

День Святого Миколая у Лобачівській загальноосвітній школі пройшов у атмосфері казки та чарівних сюрпризів, які очікували на дітей у цікавих конкурсах та естафетах

Мої статті | Переглядів: 425 | Додав: Administrator | Дата: 10.04.2016 | Коментарі (0)

Коли до серц крадеться тривога,

За долю України я боюсь,

З молитвою звертаюся до Бога

І мовою вкраїнською молюсь....

Цими словами розпочався загальношкільний захід "Розквітай же, рідна українська мово!", присвячений Дню української писемності та мови. Захід підготувала та провела учитель української мови та літератури Антонець Л.В.

Мої статті | Переглядів: 407 | Додав: Administrator | Дата: 23.11.2015 | Коментарі (0)

"A Happy Halloween Day!

Evil spirits go away!

Be helthy and wise!"

Саме так промовляють колядники в ніч на  Halloween! До нашої школи також завітало це свято з веселими конкурсами, таємничими ведучими та жартівливими колядниками.

Мої статті | Переглядів: 411 | Додав: Administrator | Дата: 18.11.2015 | Коментарі (0)