Середа, 24.04.2024, 01:48

"Розквітай же, рідна українська мово!"

Учні прослухали розповідь про винайдення писемності, великих просвітителів слов'ян - братів Кирила і Мефодія, про виникнення друкарства та перші книги.

Діти переконалися в тому, що саме мова - це показник існування нації, адже де б не проживали представники української діаспори,. скрізь вони утворюють свої національні осередки. Ознайомилися також із трагічними сторінками "Скорботного календаря української мови", відчули у віршах крик згорьованої душі українських поетів і згадали, що ми - українці, нащадки козацького роду, а не хохли без роду і племені.

Найбільш активними учасниками свята були Калінович М., Лобач К., Петерлик Д., Сінько Д., Ковач А. (4 кл.), Косенко М. (6 кл.), Палієнко В. (8 кл.)

Категорія: Мої статті | Додав: Administrator (23.11.2015)
Переглядів: 404 | Рейтинг: 0.0/0