Середа, 24.04.2024, 17:56
Вітаю Вас Гість | RSS

ЛОБАЧІВСЬКИЙ НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Безпека в Internet

Вітаємо! Ця сторінка містить інформацію про те, як ви можете зробити Інтернет більшбезпечним.    

 Що ж поганого може трапитися з вами, якщо залишатися у всесвітній павутині? 

 

 • Зустріч з неприємними і небезпечними людьми в чатах або інших областях. За статистикою - це найбільший ризик. Підлітки можуть увійти в компанії, про які їм не варто було б навіть і думати. Це радикальні політичні групи, сатанинські культи, мережеві оргії. Звичайно, ці групи існують і в реальному світі, тільки підлітку набагато легше приймати участь в їх зборищах, сидячи за комп'ютером у себе вдома.

 • Ображаючий, аморальний контент. Мова йде не тільки про порнографію. Крім цього існують сайти, присвячені піротехніцi, суїциду, обговоренню дії тих чи інших наркотиків. Звідси може послідувати захоплення наркотиками, алкоголем, курінням і іншими небезпечними речами.

 • Серйозна небезпека починається тоді, коли підлітки збираються на реальну зустріч зі своїми онлайновими друзями. Навіть у тих інтернетівських спільнотах, які регулюються ведучим, навряд чи можна щось зробити, якщо дорослі прикидаються підлітками, щоб здобути прихильність молодих людей. Якщо зловмисник не застосовує таке маскування, він (а, зазвичай, це чоловік) представляється прихильним, симпатизуючим співрозмовником, якому можна довіряти. Він заохочує дитину до обговорення особистих проблем, намагається емоційно прив'язати до себе. Це той самий тип стратегії, яким користуються зловмисники в звичайному світі. Підлітки, які відчувають відчуження батьків, особливо уразливі. Пам'ятайте, що Iнтернет може представляти реальну загрозу зустрічі дитини з людьми, що мають сексуальні плани щодо дітей.

 • Залучення в азартні ігри. Навіть прості он-лайн іграшки завдають непоправної шкоди, займають у дитини переважну частину часу, відволікають від занять і спокійного відпочинку, шкодять психічному і фізичному здоров'ю.

 • Отримання неточної інформації.

 • На жаль, але діти можуть почати загрожувати людям і порушувати закон.

 

Правила Інтернет-безпеки.

Он-ляндія безпечна країна

 

Посібники, які Міністерство пропонує використовувати батькам і педагогам для навчання дітей безпечному користуванню Інтернетом:

  1. Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі: посібник для батьків / І. Литовченко, С. Максименко, С Болтівець [та ін.]. – К.: ТОВ "Видавничий будинок «Аванпост-Прим»”, 2010. – 48 с. (http://online-bezpeka.kyivstar.ua).
  2. Безпечне користування сучасними інформаційно-комунікативними технологіями / О. Удалова, О. Швед, О. Кузнєцова [та ін.]. – К.: Україна, 2010. – 72 с.
  3. Пам’ятка для батьків "Діти. Інтернет. Мобільний зв’язок”, розроблена Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі (http://www.moral.gov.ua/news/311/).
  4. Посібник із безпеки та захисту в Інтернеті
  5. "Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі" Кочарян А.Б., Гущина Н.І., Навчально-методичний посібник для загальноосвітніх навчальних закладів
  6. "Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі" Посібник для батьків, Інститут психології ім. Г.С. Костюка Національної академії педагогічних наук України, "Київстар"

 

 

Правила Інтернет-безпеки для домашніх користувачів. 
Як виявити брехню і залишитися правдивим в Інтернеті
 
 
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Сьогодні святкують
Календар України
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 7
Форма входу