П`ятниця, 03.05.2024, 17:19

"В гостях у ялинки"

27 грудня учні, їх батьки та вчителі завітали на Новорічне свято « В гостях у ялинки», яке було побудовано за мотивами мультфільму «Зима в Простоквашино». Його організували та провели учителі  Лобач О.А., Вовк А.О.

Казкові герої в очікуванні Діда Мороза та Снігуроньки виконували новорічні пісні, читали вірші, демонстрували свої танцювальні вміння.

Все це створило передноворічну святкову атмосферу, яка стала ще більш казковою з приходом Діда Мороза та Снігуроньки  тому, що саме вони провели цілий ряд конкурсів:

Роль Діда Мороза та Снігуроньки прекрасно виконали:учитель Срібний С.О., учениця Шоляк Є. Гостями свята були й вихованці Лобачівського дитсадка "Росинка". Всі учасники та переможці конкурсів отримали велику кількість новорічних подарунків.

Батьки, учні, вчителі висловлюють щиру вдячність постійним спонсорам: сільському голові Барановій Н.Г., ТЗОВ АГФ «Еліта», фермерським господарствам Бабиря Т.М., Палієнко М.М., приватним підприємцям Бардакову С.А., Приходько І.В.

Категорія: Мої статті | Додав: Administrator (23.01.2014)
Переглядів: 530 | Рейтинг: 0.0/0