П`ятниця, 29.03.2024, 00:10

Тиждень БЖД

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні перед освітою. З цією метою з 18 по 22 травня у школі проводився тиждень знань безпеки життєдіяльності. Учні отримали знання про основи безпеки життєдіяльності, різного роду надзвичайні ситуації та правила поведінки під час їх виникнення, безпеку у повсякденному житті, ведення здорового способу життя тощо.Діти вчилися моделювати стереотипи поведінки в умовах загрози та виникнення різного роду надзвичайних ситуацій. Ігровий компонент знайшов своє застосування в конкурсах, вікторинах, турнірах, рольових іграх.

Категорія: Мої статті | Додав: Administrator (26.06.2018)
Переглядів: 354 | Рейтинг: 0.0/0