Субота, 20.04.2024, 03:16

табір 2018

З метою реалізації Державної програми відпочинку та оздоровлення дітей у літній період у Лобачівському НВК працював пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Берізка». Табір здійснював свою діяльність в одну зміну протягом 14 днів, у період з 01 червня по 20 червня 2018 року. Літнім оздоровлення та відпочинком було охоплено 22 учні.

Мета і завдання зміни – спрямувати перебування дітей в оздоровчому таборі на їх комплексне оздоровлення через використання традиційних та інноваційних форм табірної роботи; виховувати почуття патріотизму; формувати цілеспрямований інтерес до державної мови, історії України, видатних діячів, традицій рідного краю; розвиток творчих здібностей; виявлення інтересів, захоплень дітей; формувати позитивну мотивацію на здоровий спосіб життя, розуміння його переваг; навчання правил безпечної поведінки; забезпечити систематичні заняття фізичною культурою та спортом.

Пріоритетними напрямками роботи табору є оздоровлення, загартування, виховання і розвиток дітей. Цьому сприяють:

– ефективне використання природних ресурсів (сонячні та повітряні ванни, фізичні вправи на свіжому повітрі);

– збалансоване харчування (наявність у раціоні свіжих овочів та фруктів);

– чітке дотримання санітарно-гігієнічних норм відпочинку дітей, формування навичок особистої гігієни;

– належна організація фізкультурно-оздоровчої роботи (спортивні змагання, рухливі ігри, формування навичок безпечної поведінки);

– дотримання режиму дня;

– різноманітні виховні заходи.

Категорія: Мої статті | Додав: Administrator (26.06.2018)
Переглядів: 354 | Рейтинг: 0.0/0