Вівторок, 21.05.2019, 19:53
Вітаю Вас Гість | RSS

ЛОБАЧІВСЬКИЙ НВК

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шкільна бібліотека

 

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.02.2018 р. № 1/9-79 у Лобачівському НВК педагогами закладу було проведено вибір і замовлення підручників для учнів 5 класу, що видаватимуться за кошти державного бюджету України у 2018 р.

/lobachivskij_nvk.xlsx

16.04.2018 року у Лобачівському НВК відбулося засідання педагогічної Ради на якому було ухвалено вибір підручників історії України та інформатики для 5 класу

/2018/vitjag_iz_protokolu_pedagogichnoji_radi_lobachivsk.docx

/vibir_pidruchnikiv.pdf

Якщо ви маєте вільний час і хочете провести його з користю, вам потрібна саме наша шкільна бібліотека!

ВІТАЄМО ВАС НА  САЙТІ!

НАША МІСІЯ: бібліотека відкрита для кожного читача; бібліотека надає вільний доступ до книги та інформації; для набуття знань; духовного збагачення; відпочинку та розваги.  

У своїй роботі шкільна бібліотека керується Законами України «Про освіту», «Про культуру»«Про бібліотеки і бібліотечну справу»«Положенням про бібліотеку загальноосвітнього навчального закладу» та іншими законами та нормативно-правовими актами.        

Бібліотека – це той храм,

де завжди народжується і

 зберігається духовність.

 

 

 

Режим роботи шкільної бібліотеки

Робочі дні: понеділок -  п’ятниця,  8:00 – 12:00
Вихідні: субота, неділя.

Санітарний день - останній день кожного місяця

Дiяльнiсть шкiльної бiблiотеки спрямована на виховання в учнiв iнформацiйної культури, любовi до книги, культури читання, вмiння користуватися бiблiотекою, а також на забезпечення рiзноманiтностi змiсту навчального процесу, бiблiотечного та iнформацiйно-бiблiографiчного обслуговування читачiв.

Особлива увага придiляється широкiй популяризацiї української лiтератури, лiтератури з питань освiти, iсторiї культури українського народу i вихованню поваги до рiдної мови, нацiонально-культурних i духовних надбань нашого народу.  

Бібліотека постійно працює над збереженням та розширенням книжкового фонду, формуванням ядра книжкового фонду, основу якого складала б українська книга.

 

 

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ ШКІЛЬНОЮ БІБЛІОТЕКОЮ 

1.1. Правила користування шкільною бібліотекою розроблені відповідно до Типових правил користування бібліотеками в Україні із змінами і доповненнями, затвердженими наказом Міністерства культури і мистецтв України від 25.05.2001р. № 319, зареєстрованими у Міністерстві юстиції України 22.06.2001р. за № 538/5729.

1.2. Бібліотека є культурно-просвітницьким інформаційним центром, забезпечує популяризацію і загальнодоступність книг та інших носіїв інформації.

1.3. У своїй діяльності бібліотека школи керується Конституцією України, Законом про освіту, Законом України про бібліотеку та бібліотечну справу, нормативними документами і розпорядженнями Міністерства освіти та культури України, Управління освіти, Положенням про бібліотеку загальноосвітньої школи.

1.4. Фонд бібліотеки є державною власністю.

1.5. Принципами діяльності є загальнодоступність, політичний нейтралітет.

ПРАВА КОРИСТУВАЧІВ

2.1. Користувачами бібліотеки є учні школи, вчителі, вихователі, обслуговуючий персонал.

2.2. Користування бібліотекою безкоштовне.

2.3. Користувачі шкільної бібліотеки мають право:

·      одержувати у тимчасове користування книги та інші носії інформації додому і для користування у читальному залі з фонду бібліотеки

·      користуватися бібліографічним, довідково-інформаційним обслуговуванням, яке надає бібліотека

·      брати участь у масових заходах з популяризації літератури, які проводить бібліотека

·      обирати і бути обраним до активу бібліотеки

2.4. Користувач може отримати додому не більше п’яти книг терміном не більше, як 15 днів. Термін користування новими виданнями, літературою підвищеного попиту встановлюється бібліотекарем школи.

2.5. Користувач може продовжити встановлений термін користування книгами, якщо на них немає попиту з боку інших читачів.

2.6. Кількість творів друку та інших носіїв інформації, які видаються у читальному залі не обмежується.

2.7. Рідкісні, цінні книги та інші носії інформації, єдині примірники, довідкові видання додому не видаються.

ОБОВ'ЯЗКИ КОРИСТУВАЧІВ

3.1. При запису до бібліотеки користувач повинен ознайомитись з «Правилами користування шкільною бібліотекою» і підтвердити їх виконання підписом на читацькому формулярі.

3.2. Користуючись книгами з бібліотечного фонду, користувач повинен дбайливо ставитись до них; в разі виявлення дефектів, попередити про це бібліотекаря, який зобов’язаний зробити на книзі відповідну позначку.

3.3. Особи, які заподіяли шкоду фонду бібліотеки, несуть матеріальну відповідальність у відповідності з чинним законодавством.

3.4. Користувачі, які загубили книги з фонду бібліотеки або заподіяли непоправну шкоду, зобов’язані замінити їх аналогічними книгами або такими, які вважаються бібліотекою рівноцінними. Якщо заміна книги неможлива, користувачі відшкодовують її дворазову вартість.

3.5. За втрату книг з фонду бібліотеки та пошкодження їх неповнолітніми користувачами матеріальну відповідальність несуть їх батьки, опікуни, поручителі.

3.6. Користувачі можуть бути позбавлені права користування бібліотечним фондом за умов порушення «Правил користування шкільною бібліотекою»:

·     за затримку книг терміном один місяць

·     за порушення порядку у бібліотеці – терміном на один тиждень

3.7. Учні школи зобов’язані давати свої підручники шкільній комісії для перевірки стану збереження підручників.

3.8. Користувачі повинні бережливо ставитися до фонду і майна бібліотеки, підтримувати тишу і порядок у приміщенні бібліотеки.

Обов'язки шкільної бібліотеки з обслуговування користувачів

4.1. Бібліотека зобов’язана інформувати користувачів про всі види послуг, що їх надає .

4.2. Створювати умови для використання бібліотечного фонду, роботи в бібліотеці, надавати допомогу в доборі потрібних книг.

4.3. Дбати про культуру обслуговування користувачів.

4.4. Формувати у користувачів потребу в інформації, користуванні бібліотекою, сприяти підвищенню культури читання.

4.5. Систематично здійснювати контроль за своєчасним поверненням до бібліотеки виданих користувачам книг.

 

 
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Сьогодні святкують
Календар України
Опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 5
Форма входу