Середа, 24.04.2024, 13:34

Талант здобувається великою любов'ю (с) Катерина Білокур

До 115 -ї річниці з дня народження Катерини Білокур у школі пройшов   літературно - мистецький  захід  «Квітка душа»  (підготувала Антонець Л.В.).

Творчість художниці з села Богданівки належить до найкращих надбань української культури ХХ століття, вона стала предметом вивчення й дослідження мистецтвознавців. У Яготинському історично-краєзнавчому музеї розгорнуто дві експозиції з її живописною та графічною спадщиною, а в Державному музеї українського народного декоративного мистецтва у Києві є великий «білокурівський» зал, в якому зібрано найкращі її творіння.

27 січня 2016 року в Лобачівській загальноосвітній школі пройшов захід до вшанування пам'яті геніальної української художниці, відомої на увесь світ полтавчанки Катерини Білокур

Вчителька української мови та літератури Антонець Людмила Василівна підготувала та провела чудовий, насичений теплим подихом весни захід, який чарівною паличкою переніс дітей у світ краси та весняного настрою

Категорія: Мої статті | Додав: Administrator (10.04.2016)
Переглядів: 389 | Рейтинг: 0.0/0