Середа, 24.04.2024, 16:16

Свято Першого дзвоника

Перший день осені зустрів нас осінньою прохолодою і рясним дощем. Тому День Знань 2017 – 2018 навчального року та 30-літній ювілей школи діти, працівники школи, батьки та гості відсвяткували у приміщенні шкільної їдальні.

Розквітають посмішки навколо,

Радісно луна веселий сміх.

Це моя найкраща в світі школа

Зустрічає школярів своїх… -

такими словами розпочалося першовересневе свято.

На свято завітали казкові герої: Букварик (Безкопильний В., 4 кл.), Королева наук (Марусечко Л., 7 кл.), Незнайко (Калінович М., 6 кл.), які привітали всіх учнів школи із початком нового навчального року, і зокрема першокласників, яких у цьому році двоє – Петерлик Іван та Лобач Ірина.

Перший дзвоник, який оголосив про початок нового і цікавого 2017 – 2018 н. р., подали учні 1 класу Петерлик Іван та Лобач Ірина. Свято підготували та провели  вчителі Лобач О. А., Срібний С. О., Антонець Л. В. У кінці свята учнів та батьків пригостили смачним короваєм.

Перший урок на тему «Україна – європейська країна» пройшов у формі віртуальної гри-подорожі. Діти взяли участь у конкурсній програмі «Що я знаю про Європу та Україну?» Учні розширили знання про Україну, з’ясували роль і місце нашої держави в житті Європи, усвідомили важливість для України співпраці з країнами ЄС.

У педагогічному колективі відбулися зміни – учитель зарубіжної літератури та географії Ткаченко А. М. пішов на заслужений відпочинок за вислугою років. Директор НВК Лобач Н. І. подякувала Анатолію Михайловичу за багаторічну сумлінну працю.

Категорія: Мої статті | Додав: Administrator (02.01.2018)
Переглядів: 278 | Рейтинг: 0.0/0