Четвер, 28.03.2024, 19:40

Свято Останнього дзвоника

Як швидко рік навчальний промайнув,

Повірити так важко в це відразу,

І ми сьогодні всі зібрались тут

Останній дзвоник святкувати разом!

27 травня 2016 року шкільне подвір’я гостинно зібрало учнів на свято Останнього дзвоника.

У зв’язку з тим, що 9 класу у 2015-2016 н.р. не було, то випускниками урочисто стали учні 4 класу, які закінчили початкову школу.

Зі словами привітання до присутніх звернулася директор школи Лобач Наталія Іванівна.

Подякою за участь у проекті «Великдень» у рамках європейської програми eTwinning  нагороджена учитель англійської мови Дмитренко Лілія Володимирівна.

Сертифікатами за участь у Всеукраїнських конкурсах «Соняшник», «Геліантус», «Патріот» нагороджені: Лобач Костянтин (4 клас), Ковач Артем (4 клас), Косенко Микита (6 клас), Курилко Сергій (8 клас).

До випускників 4 класу звернулися першокласники з побажанням удачі у п’ятому класі. А випускники в свою чергу передали «Естафетний ключ знань» першокласникам.

В час прощання з початковою школою до випускників звернулася перша вчителька Вовк Алла Олексіївна.

Ось срібний голос дзвоника лунає.

Випускників останній кличе раз!

В однім пориві всі серця єднає

Щасливо, друзі, всім!

У добрий час!

Категорія: Мої статті | Додав: Administrator (06.06.2016)