Субота, 20.04.2024, 13:00

«Святий Миколай на землю сходить»
19 грудня учителі школи: Лобач О.А., Вовк А.О. організували та провели святкове дійство – «Святий Миколай на землю сходить». Сценарій передбачав за діяння у виховному заході всіх учнів школи, кожен з яких зміг проявити себе чи то у розігруванні казкової сценки, чи то у виконанні пісень або ж читанні легенди та віршів до чудового та неповторного  свята.

Роль Святого Миколая виконав учитель Срібний С.О., який привітав дітей із святом та вручив їм подарунки.

Атмосферу чарівного світу дитинства доповнили виступи вихованців дитсадка «Росинка», які під керівництвом вихователя Тараненко Т.П. зробили внесок до святкового заходу.

Щиру вдячність за спонсорську підтримку батьки та учні висловлюють ТЗОВ АГФ «Еліта», сільському голові Барановій Н.Г., приватним підприємцям Бардакову С.А., Приходько І.В., місцевій поетесі Головач В.А.

Зі словами привітання до учасників та гостей свята також звернулись: директор школи Лобач Н.І.. ієрей Андрій, депутат сільської ради Тараненко Т.П.

Турбуючись про виховання дітей, ми тубуємось про майбутнє. В цьому впевнені всі учасники та гості свята.

Категорія: Мої статті | Додав: Administrator (23.01.2014)
Переглядів: 521 | Рейтинг: 0.0/0