П`ятниця, 29.03.2024, 11:05

Свята та заходи
Сонячний, погожий першовересневий ранок. Щасливо усміхнені, святково одягнені, з букетами різнобарвних осінніх квітів поспішають дорослі і діти на подвір’я Лобачівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів, з якого линуть приємні мелодії пісень.
За цікавим сценарієм, зворушливо і хвилююче відбулося традиційне свято першого дзвінка. Ведучі заходу - учителі Л. В. Антонець та О. С. Лапенко – запросили на лінійку першокласників разом із їхніми батьками та учнів випускного 9 класу.

Зі щирими словами привітань та побажань з нагоди Дня знань до присутніх звернулися директор школи Н. І. Лобач, начальник служби у справах дітей Решетилівської райдержадміністрації З. М. П’ятаха, керуючий відділком ТзОВ АФГ «Еліта» Й. Й. Метельський, депутат сільської ради Л. В. Луб’янецька. Особливо зворушливим було звернення до найменших учасників свята їхніх батьків Н.С. Сиромятнікової та М.П. Шевченка, які за добрим народним звичаєм благословили дітей хлібом на барвистім рушнику.

Небо чисте, голубе,
Гарно так навколо!
Осене, я ждав тебе,
Щоб іти до школи! –
такими словами розпочали свій виступ учні 1 класу, після якого скуштували смачної шкільної каші.

Поділитися з першокласниками досвідом шкільного життя завітали Вереснянка - восьмикласниця Є. Шоляк - та учні початкової школи і порадили бути уважними, старанними, наполегливими та допитливими.
Горішок знань розбила учениця 8 класу Є. Калінович, а ключ від знань першокласники отримали від М. Косенка, К. Лобача та М. Каліновича.

Навчальний рік – другокласник Д. Хоменко – побажав учням наснаги, успіхів, славних перемог, високих балів, а вчителям – творчого горіння, працьовитих та вдячних учнів та поклав на сходинку підкову, щоб усім щастило у новому навчальному році.

Дев’ятикласники вручили учням 1 класу Букварі та пригостили короваєм.
Випускник 9 класу Павло Потоцький та першокласниця Анастасія Сиромятнікова подали перший дзвінок, срібні переливи якого покликали у широкий і цікавий світ знань.

Отож, у добру путь, шкільна родино! Хай щастить!

13 вересня пройшов Олімпійський урок, у якому взяли участь учні 1 – 9 класів.

23 вересня 2013 року учні школи взяли участь у конкурсі композицій з квітів та природних матеріалів, присвяченому Дню визволення Полтавщини від німецько-фашистських загарбників. Учні підготували цікаві композиції із змістовним захистом.

01 жовтня 2013 року відбулася зустріч учнів школи з поетом Решетилівщини Нечитайлом Миколою Яковичем та місцевою поетесою Головач Валентиною Андріївною, які представили свої творчі доробки.

27 жовтня 2013 року учні школи здійснили екскурсійну поїздку до м. Запоріжжя.

У музеї зброї

На острові Хортиця

У музеї історії запорозького козацтва

Біля пам’ятника Тарасу Бульбі