Вівторок, 23.04.2024, 22:31

Пришкільний табір відпочинку „ Берізка”

Пришкільний табір відпочинку „ Берізка”  Лобачівського навчально-виховного комплексу  «Загальноосвітня школа І – ІІ ступенів-дитячий садок» розпочав свою  роботу 30 травня 2017 року урочистою лінійкою, що була присвячена початку табірної зміни.

На лінійці були присутні всі члени табору, а їх у цьому році – 25,  начальник табору – Дмитренко Л.В. , вихователі  -           Вовк А. О., Антонець Л.В.,Деньга В.М., Ткаченко А.М., Срібний С.О. та працівники їдальні – Єфанова Н.Г., Палієнко З.І.

З режимом роботи табору вихованців ознайомила  начальник табору Дмитренко Л.В. Після сніданку у цей день було проведено ігрову програму «Табір – територія радості» (Срібний С.О., Дмитренко Л.В., Деньга В.М., Вовк А. О.), рухливі командні ігри (Ткаченко А.М.), конкурс малюнків на асфальті «Країна Дитинства»  (Вовк А.О.)

Згідно плану  роботи табору 31 травня – День природи. Цей день, як і інші, розпочався з прийому дітей та інструктажу з техніки безпеки, ранкової зарядки, сніданку.Після цього було проведено екскурсію в природу, де діти збирали квіти, виготовляли букети та композиції з природного матеріалу та захищали їх під час виставки - конкурсу букетів, ікебан, віночків із польових квітів ( Деньга В.М.). Після обіду проведена гра-подорож «Солодке дерево» (Антонець Л.В .)

1 червня -  День  дитини, присвячений Дню захисту дітей, розпочався інструктажем з техніки безпеки, ранковою зарядкою (Срібний С.О.) , а після сніданку 10 вихованців табору разом з учителями (Дмитренко Л.В., Деньга В.М., Срібний С.О.)  завітали на святковий концерт до смт. Решетилівка.

Діти, які залишились у таборі також завітали на святковий концерт «Наші таланти» (Вовк А.О), а після взяли участь у конкурсі малюнків на асфальті «Світ очима дитини» (Ткаченко А.М.).

2 червня – День сміху– «Краще луснути від сміху, ніж померти від нудьги». Конкурс «Веселі клоуни» (Деньга В.М., Срібний С.О.), казковий лабіринт «Жарт за жартом»  (Антонець Л.В.), конкурс акторської майстерності (Вовк А.О.).

6 червня – День подорожі. У зв’язку з відсутністю транспорту (відсутність страхового полісу) екскурсія до смт. Решетилівка  замінена походом до ставка села Тривайли  ( Дмитренко Л.В., Деньга В.М., Срібний С.О., Ткаченко А.М.).

7 червня  -    День музики.Запам’ятавсяпісенно-танцювальним колом «Сплітайте український вінок» (Дмитренко Л.В.), конкурсом «Караоке біля школи» (Антонець Л.В., Дмитренко Л.В.), ігровою програмою «Не сиди – нумо до гри»  (Срібний С.О.).

8 червня - День англійської мови.Діти взяли участь у конкурсі «Як гарно ти знаєш англійську» (Дмитренко Л.В.), конкурсі «Англійська в малюнках» (Антонець Л. В., Дмитренко Л.В.), після обіду учні побували на «Спортивній каруселі»      (Срібний С.О., Деньга В.М.).

12 червня у зв’язку з відсутністю транспорту (відсутність страхового полісу) екскурсія до м.Полтава була замінена походом на ставок села Тривайли,  де діти із задоволенням ловили рибу, збирали польові квіти та робили композиції.

Категорія: Мої статті | Додав: Administrator (02.01.2018)
Переглядів: 433 | Рейтинг: 0.0/0