Четвер, 25.04.2024, 09:55

Крути…

Крути….В історії українського народу це не лише географічна назва, а ціла сторінка життя, яка назавжди залишитися в нашій пам’яті. У цей день група молодих людей стала на захист своєї Вітчизни і показала всьому світові мужність та відвагу українського народу.

Саме такими словами 29 січня 2014 року було розпочато вшанування безсмертної пам’яті про битву під Крутами у Лобачівській ЗОШ І-ІІ ст. Кожен хто слухав виступи учнів усвідомив важливість цієї події для нашого народу. Донісши до слухачів фактичні дані про саму битву, ведучі прочитали віршовані рядки, які підкреслили загальну психологічну атмосферу. Запаливши свічки, учні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих під Крутами. Ми повинні усвідомити, що війна в будь-якому випадку не є способом вирішення конфлікту. Кожен повинен пам’ятати цей патріотичний, сповнений відваги вчинок української молоді та спрямувати всі зусилля на забезпечення єдності та процвітання українського народу.

Категорія: Мої статті | Додав: Administrator (20.02.2014)
Переглядів: 528 | Рейтинг: 0.0/0