Четвер, 25.04.2024, 08:53

Кохай, попри всі заборони

День закоханих – одне з найромантичніших свят, яке відзначають у світі. Адже саме цього дня ми можемо щиро і відверто висловити свої почуття.

14 лютого 2014 року у Лобачівській ЗОШ І-ІІ ст.. було проведено святковий вечір  відпочинку до дня Святого Валентина. Сценарій,  у підготовці якого активну уасть брали самі учні розпочався повідомленням про особливості святкування дня Святого Валентина в різних країнах світу.

Потім глядачам нагадали про історію виникнення свята. Під час урочистої частини гостям та глядачам було представлено казкову сценку, метою якої було показати важливість справжніх і щирих почуттів для кожної людини.

Учні брали участь у цікавих конкурсах та розвагах, які доповнили атмосферу свята.

Під час свята учні демонстрували свої вміння співати та декламувати вірші.

Під кінець глядачам наголосили, що головне – це кохати і бути коханими, після чого розпочалася дискотека.
Категорія: Мої статті | Додав: Administrator (20.02.2014)
Переглядів: 484 | Рейтинг: 0.0/0