Субота, 20.04.2024, 13:10

Halloween

Багато емоцій та вражень викликав костюмований вечір відпочинку «Halloween», що відбувся 08.11.2013, де учні школи показали театралізоване дійство з конкурсною програмою.

Діти чекали на свято з нетерпінням. І ось цей день настав.

Святкова атмосфера наповнила коридори школи. Діти були одягнені в святкові костюми, актова зала прикрашена гарбузами, зображеннями містичних чорних котів та кажанів.

Всі прикраси діти виробляли самі та активно допомагали в організації свята.

Варто б відзначити учнів 6-го класу Курилка Сергія та Курилко Тетяну, вони зробили дуже цікавий гарбуз.

Також протягом свята діти брали участь у конкурсах, а що отримували призи.

В кінці свята журі в складі Лобач Н.І., Лобач О.А. та Срібного С.О. відзначили переможців у таких номінаціях:

Міс Оригінальність – Крус Анастасія

"Глядацькі симпатії Курилко Сергій

"Найкращий костюм" – Косенко Микита

"Містер Винахідливість"   Курилко Володимир

Категорія: Мої статті | Додав: Administrator (21.12.2013)
Переглядів: 451 | Рейтинг: 0.0/0