П`ятниця, 29.03.2024, 07:18

Голодомор 1932-1933
22 листопада у школі проведено виховний захід на тему : «Голодомор 1932-1933 рр. Україна пам’ятає». Учні під керівництвом учителя історії Срібного С.О. в ході мітингу – реквієму ознайомили присутніх з інформацією у цифрах та фактах про причини та наслідки цієї трагедії в житті українського народу.

Під звуки музики діти також прочитали віршовані рядки, в яких – і біль, і сум, і пам’ять, пам’ять про лихоліття, яке не повинно повторитись.

Переконливою та вражаючою була розповідь односельчанки Лобач Катерини Іванівни, яка пережила трагедію, будучи 9-річною дитиною.

Композиція із колосків, використана в ході виховного заходу, нагадала всім присутнім про роль хліба в нашому житті, і про те, яким має бути ставлення суспільства до нього.

Учитель Срібний С.О. продемонстрував відеоматеріали, присвячені 80-річчю пам’яті цього страшного лихоліття.

Запаливши свічки учні вшанували пам'ять померлих під час Голодомору

На закінчення всі присутні зібрались біля пам’ятника жертвам голодомору і політичних репресій та вшанували хвилиною мовчання померлих в результаті цієї трагедії.

Категорія: Мої статті | Додав: Administrator (21.12.2013)
Переглядів: 520 | Рейтинг: 0.0/0