Вівторок, 16.04.2024, 20:51

Афганістан – зранена душа

14 лютого 2014 року в Лобачівській ЗОШ І-ІІ ст. проведено виховний захід на тему: «Афганістан – зранена душа».

Афганська війна стала однією з чорних сторінок в історії України, яка написана кровю наших співвітчизників, що брали в ній участь. За допомогою вчителя історії Срібного С.О. учні підготували матеріал, з яким виступили перед  учнями та педагогічним колективом школи. Тут прозвучали і фактичні дані про війну, які на конкретних прикладах показали весь трагізм подій, що відбувалися з 1979 по 1989 роки в Афганістані. У віршованих рядках звучав біль матерів, що чекали синів з війни, але отримували похоронки, і радість тих, хто зміг пережити ці страшні роки. Після виступів учні переглянули короткий відеоролик, у якому було подано хронологію війни в Афганістані. Це завершило формування в учнів уявлення про афганську війну, та її перебіг.

В історії нашої держави є чимало сторінок, що назавжди мають залишитися в нашій пам’яті. Залишитися для того, щоб ми ніколи не допустили повторення подібного і відстоювали мир для нашої Батьківщини і для кожного з нас.

Категорія: Мої статті | Додав: Administrator (20.02.2014)
Переглядів: 561 | Рейтинг: 0.0/0