Субота, 20.04.2024, 15:30

6 грудня
6 грудня у Лобачівській школі за участю учителів Лапенка О.С., Ткаченка А.М., Срібного С.О. було проведено спортивне свято "Козацькі забави", присвячене Дню Збройних Сил України.

Різноманітні веселі та захоплюючі спортивні естафети та інтелектуальні конкурси створили атмосферу святкового піднесеного настрою у всіх, хто мав відношення до цього дійства:у журі в складі Лобач Н.І., Деньки В.М., Ткаченка А.М., в учасників команд та вболівальників.

В наполегливій боротьбі команди: "Патріоти", "Перемога" намагалися довести свою першість. Та за підсумками журі їх сили виявилися майже рівноцінними.

На завершення свята шкільні кухарі Палієнко З.І., Таран В.В. запросили учнів до солодкого столу. Ми перегорнули ще одну сторінку шкільного життя з надією і впевненістю, що вона залишить добрі спогади в пам'яті дітей.
Категорія: Мої статті | Додав: Administrator (22.12.2013)
Переглядів: 560 | Рейтинг: 0.0/0